USŁUGI

Profesjonalizm w branży ochrony przed szkodnikami

Świadczymy usługi dozoru sanitarnego w różnego typu obiektach na terenie całej Polski. Eliminujemy gryzonie za pomocą metod chemicznych, mechanicznych i biologicznych. Minimalizujemy zagrożenia rozprzestrzeniania się niebezpiecznych chorób zakaźnych oraz straty w gospodarce. Zajmujemy się niszczeniem i likwidowaniem szkodników przenoszących czynniki chorobotwórcze oraz powodujących straty dla gospodarki. Dzięki zabiegom mechanicznym, termicznym a także chemicznym ograniczamy występowanie czynników chorobotwórczych czyli przede wszystkim bakterii, wirusów i grzybów. Stosujemy zabiegi bioasekuracyjne zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz obiektów. Zajmujemy się także usuwaniem przykrych zapachów oraz odgrzybianiem. Używamy tylko atestowanych produktów. Wykorzystujemy ograniczoną ilość trucizny, co nie powoduje zacieków, plam oraz niszczenia powierzchni. Działamy w takich obszarach jak przemysł spożywczy, zakłady farmaceutyczne, sieci handlowe, restauracje, szpitale, obiekty publiczne

Ochrona przed szkodnikami – Monitoring

Świadczymy usługi dozoru sanitarnego w różnego typu obiektach na terenie całej Polski.
Eliminujemy gryzonie za pomocą metod chemicznych, mechanicznych i biologicznych.
Minimalizujemy zagrożenia rozprzestrzeniania się niebezpiecznych chorób zakaźnych oraz straty w gospodarce.
Zajmujemy się niszczeniem i likwidowaniem szkodników przenoszących czynniki chorobotwórcze oraz powodujących straty dla gospodarki.
Dzięki zabiegom mechanicznym, termicznym a także chemicznym ograniczamy występowanie czynników chorobotwórczych czyli przede wszystkim bakterii, wirusów i grzybów

Deratyzacja

Posługujemy się zintegrowanym systemem zabezpieczenia przed szkodnikami (IPM). System ten zakłada maksymalne ograniczenie populacji szkodników, za pomocą różnych działań, przy możliwie minimalnym zużyciu zoocydów, czyli związków trujących. Bardzo ważnym aspektem jest niedopuszczenie do zagnieżdżenia się szkodników, poprzez dbanie o higienę i porządek, odpowiednie planowanie procesów produkcyjnych, przestrzeganie zasad sanitarnych oraz systemy zabezpieczeń przed szkodnikami. Naszym zadaniem jest właśnie stworzenie systemu zabezpieczeń.

Dezynsekcja

Stosujemy zabiegi bioasekuracyjne zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz obiektów. Zajmujemy się także usuwaniem przykrych zapachów oraz odgrzybianiem. Używamy tylko atestowanych produktów. Wykorzystujemy ograniczoną ilość trucizny, co nie powoduje zacieków, plam oraz niszczenia powierzchni. Działamy w takich obszarach jak przemysł spożywczy, zakłady farmaceutyczne, sieci handlowe, restauracje, szpitale, obiekty publiczne a także prywatne domy i mieszkania. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co daje lepsze rezultaty niż działanie schematyczne.

Dezynfekcja

Wykonujemy usługi w celu  niszczenia drobnoustrojów i ich przetrwalników.  Do dezynfekcji stosujemy metody fizyczne, chemiczne i termiczno-chemiczne. Działania w tym zakresie zaczynamy od oględzin obiektu i określenia możliwych zagrożeń. Kolejnym etapem jest wybór i podjęcie właściwych działań w celu eliminacji oraz ochrony przed zagrożeniami.

Dezodoryzacja

Wykonujemy usługi w celu  niszczenia drobnoustrojów i ich przetrwalników.  Do dezynfekcji stosujemy metody fizyczne, chemiczne i termiczno-chemiczne. Działania w tym zakresie zaczynamy od oględzin obiektu i określenia możliwych zagrożeń. Kolejnym etapem jest wybór i podjęcie właściwych działań w celu eliminacji oraz ochrony przed zagrożeniami.